Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Elsago/includes/builder/functions.php on line 4698
Termotech
Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Elsago/functions.php on line 5841
067 212-40-73, 067 214-80-66 biuro@termotech.pl
Arrow
Arrow
Slider

Firma Termotech istnieje na rynku polskim od 1991 roku i  zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji i sieci sanitarnych.

Zdobyliśmy zaufanie klientów, wykonując zlecenie na najwyższym poziomie. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność, uczciwość oraz profesjonalizm pracowników. W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu instalacji sanitarnych w  obiektach w systemie- „zaprojektuj-wybuduj”. Taki sposób realizacji budowy pozwala nam na dostosowanie rozwiązań technicznych oraz kosztów inwestycyjnych do oczekiwań i możliwości finansowych Inwestora.

Firma Termotech spółka z o.o. 21 maja 2016r świętowała jubileusz swojej działalności Z okazji 25 lat działalności na rynku polskim zorganizowaliśmy pilnik, w którym uczestniczyli pracownicy , wspólnicy, partnerzy biznesowi oraz władzę miasta. Dziękujemy za to że jesteście z nami już ćwierć wieku.

25 lecie firmy

Firma Termotech spółka  z o.o.  21 maja 2016r świętowała jubileusz swojej działalności

Z okazji 25 lat działalności na rynku polskim zorganizowaliśmy pilnik, w którym uczestniczyli pracownicy, wspólnicy, partnerzy biznesowi oraz władzę miasta.

Dziękujemy za to że jesteście z nami już ćwierć wieku.

Termotech Sp. z o.o. działa od 1991r. nasza siedziba znajduje się w północnej części województwa wielkopolskiego, 100 km na północ od Poznania. W tym czasie zrealizowaliśmy liczne inwestycje zdobywając zaufanie klientów i przez 25 lat działalności na rynku polskim zdobyliśmy liczne certyfikaty i nagrody.

Stawiamy przede wszystkim na rzetelność oraz profesjonalizm pracowników, co zapewnia najwyższy poziom realizacji zleceń i Państwa satysfakcji.

Termotech Sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie:

  • wykonawstwa instalacji sanitarnych,
  • automatyki, projektowania instalacji sanitarnych
  • automatyki urządzeń sanitarnych,
  • serwisu urządzeń HVAC
  • prefabrykacji konstrukcji stalowych

Firma specjalizuje się również w pracach z zakresu wykonawstwa instalacji technologicznych  tj. malarni proszkowych, anodowania aluminium,  wentylacji, chłodnictwa , kotłowni olejowych, gazowych, na paliwa stałe i biomasę, sprężarkowi.

Ponadto od 10 lat współpracujemy z developerem TermoPilBud budując mieszkania na pilskim rynku.

TERMOTECH Sp. z o.o. posiada bazę warsztatową stanowiącą zaplecze techniczno – logistyczne firmy. Wyposażenie techniczne umożliwia wykonywanie konstrukcji stalowych. Zatrudnionych jest tam ponad 20 pracowników posiadających doświadczenie w budowie i montażu konstrukcji stalowych, jak również elementów konstrukcyjnych i użytkowych ze stali nierdzewnej i metali kolorowych.