Tel.: 67 212-04-88

E-mail: magazyn@termotech.pl

Magazyn

Tel.: 67 214-66-44

E-mail: warsztat@termotech.pl

Warsztat

Tomasz Mikołajczak

Kierownik Serwisu

Tel.: 663-40-15-02

Email : tmikolajczak@termotech.pl

 

Karol Głowacki

Tel.: 691-399-663

E-mail: kglowacki@termotech.pl

E-mail: serwis@termotech.pl

 

Mirosław Graczyk

Tel.: 603-857-152
Email : mgraczyk@termotech.pl

Serwis

BUDOWLANYCH:

 

Paweł Czyżyk

Email: pczyzyk@termotech.pl

 

SANITARNYCH:

 

Tomasz Hryckiewicz

Kierownik robót sanitarnych

Email : tomekh@termotech.pl

 

Maciej Kujawski

Kierownik robót sanitarnych

Email : maciejkujawski@termotech.pl

 

Piotr Poczesny

Kierownik robót sanitarnych

Email : ppoczesny@termotech.pl

 

Agnieszka Ratajczak

Kierownik robót sanitarnych

Email : aratajczak@termotech.pl

 

Maciej Lewandowski

Kierownik robót sanitarnych

Email : maciejl@termotech.pl

 

Jakub Toboła

Kierownik robót sanitarnych

Email : jtobola@termotech.pl

 

Zbigniew Trzeciak

Inżynier robót sanitarnych

Email : ztrzeciak@termotech.pl

 

Bartłomiej Bortkiewicz

Inżynier robót sanitarnych

Email : bbortkiewicz@termotech.pl

 

Huber Olechnowicz

Inżynier robót sanitarnych

Email : holechnowicz@termotech.pl

Kierownicy robót

Sylwia Kowalczyk-Bigos

Główna Księgowa

Tel.: 67 212-40-73

Email: ksiegowosc@termotech.pl

 

Paulina Durkowska

Księgowa

Tel.: 67 212-40-73 wew. 25
Email : pdurkowska@termotech.pl

 

Agnieszka Szreder

Kierownik Działu Księgowości

Tel.: 665 010 916
Email : aszreder@termotech.pl

 

Anna Lewandowska

Pracownik Działu Księgowości

Tel.: 67 212 40 73
Email : alewandowska@termotech.pl

 

Dorota Połońska

Pracownik Działu Księgowości

Tel.: 67 212 40 73
Email : dorota.polonska@pilbuilding.pl

Księgowość

Ewa Urtnowska

Kierownik Działu Administracji, Kadr i Płac

Tel.: 665 010 779

Email : ewaurtnowska@termotech.pl

 

Zuzanna Pyrek

Pracownik Działu Administracji, Kadr i Płac

Tel.: 67 212-40-73
Email : zuzanna.pyrek@pibuilding.pl

Kadry

Anna Borodin

Tel.: 67 212-40-73 wew. 33

Email : aborodin@termotech.pl

 

Marta Lewandowska

Tel.: 67 212-40-73 wew. 33
Email : mlewandowska@termotech.pl

 

Angelika Zaleska

Tel.: 605-877-262
Email : azaleska@termotech.pl

 

Paweł Szymański

Tel.: 67 212-40-73 wew. 35

Tel. Kom.: 603-25-78-78
Email : pszymanski@termotech.pl

 

Daria Stanejko-Nelle

Tel.: 609-12-65-55
Email : dstanejko@termotech.pl

 

Marcelina Szulga

Tel.: 603-52-10-55
Email : mszulga@termotech.pl

Dział techniczno ofertowy

Stanisław Bisingier

Dyrektor Techniczny
Email : stanislawb@termotech.pl

 

Stanisław Delbowski

Dyrektor Zespołu Kontraktów
Email : stdelbowski@termotech.pl

 

Marek Lisiecki

Dyrektor Marketingu
Email : mareklisiecki@termotech.pl

 

Paweł Mikołajczak

Dyrektor Zespołu Kontraktów
Email : pmikolajczak@termotech.pl

Wspólnicy

Piotr Toboła

Prezes Zarządu

Email : piotrtobola@termotech.pl

 

Małgorzata Organiszczak-Pankau

Vice Prezes Zarządu
Email : mpankau@termotech.pl

Zarząd

Kompleksowe wykonawstwo instalacji i sieci sanitarnych.

 

ul. Bydgoska 33/1, Piła
Zaplecze techniczne:
ul. Wawelska 66, Piła

tel. 067 212-40-73

tel. 067 214-80-68

e-mail: biuro@termotech.pl

 

KONTAKT

 

Już dziś zadzwoń do nas lub napisz wiadomość i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować

30 Lat

Copyright 2020 termotech.pl | k-projekty.pl - Strony internetowe Piła

Biuro:

ul. Bydgoska 33/1, Piła

Zaplecze techniczne:

ul. Wawelska 66, Piła

tel. 067 212 40 73

tel. 067 214 80 68

e-mail: biuro@termotech.pl

Termotech Sp. z o.o.

Firma Termotech istnieje na rynku polskim od 1991 roku i  zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji i sieci sanitarnych.